| MetalLover a întrebat:

Vreau un raspuns bun! Am o alunita in zona subratului care mi-a aparut acum vreo 6 luni. Ea e dinaceea scoasa din piele alba adica fix de culoarea pielei. Acum mi se face din ce in ce mai maro (a ajuns maro ca o alunita normala nu scoasa din piele) si ma si doare putin. Tin sa spun ca e foarte mica.
E normal sa se faca maro?

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Eu am o gramada de alunite si nu poti sa faci nimic in privinta lor, nici nu stiu din ce cauza au iesit si da sunt maro si ma dor cand le ating asa mai dur