| sebixoxo a întrebat:

Vreau un raspuns cat de sincer, daca ar fi sa se prabuseasca un avion si in el ar fi 2 persoane tu si pilotul si o sigura parasuta i-ai da lui parasuta sau ai luat-o tu, ofer funda. acum nu vreau toate raspunsurile pozitive pentru ca asta face lumea de obicei da raspunsuri pozitive chiar daca nu e asa, vreau un raspuns sincer

Răspuns Câştigător
| MariusBoy2013 a răspuns:

Parasuta poate sustine 2 persoane deci nu moare nimeniwinking.

8 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Nu, parasuta as dace-o posta! happy

| Antyss08 a răspuns:

Nu contează nimic, pentru. că nimeni nu a scăpat din avion cu parașută și nu are rost chiar că n-are rost să te bați la cap cu întrebarea asta.
Nu scapi nici tu nici pilotul nici restul de pasageri, TOȚI VEȚI ZBURA ÎN HEAVEN RIP

| Charice a răspuns:

Din moment ce nu simpatizez viata asta atat de mult i-as da parasuta pilotului poate el are mai mare nev de ea decat mine happybig grin

| PiinkSmiile a răspuns:

Hey!
Eu sunt mai pesimista din fire, asa ca am sa-ti spun adevarul.
PARASUTA si eu facem o realtie foarte buna.(PS-Acum depinde si de "parasuta")
Desigur ca eu as lua parasuta, deoarece nu as vrea sa mor...Dar cu siguranta as fi incercat sa ma salvez si pe mine, dar si pe pilot.Pana la urma suntem oamneni, nu-i asa? Nu animale! :| Sau poate ca da, daca pilotul ar fi luat parasuta in locul meu...Cred ca atunci ar fi inceput un razboi si am fi murit impreuna.
Awwww...ce final naspa, nu?

| Liiia7 a răspuns:

Eu sincera sa fiu as arunca parasuta! Si as ramane dioar eu cu pilotul in avion!happy

| Antyss08 a răspuns (pentru Liiia7):

Mai bine du-te cu titaniucul, ști mie mi-a plăcut tipul îla Aizberg.

| Liiia7 a răspuns (pentru Antyss08):

Si mie.winking