| boss88 a întrebat:

Vreau un raspuns sincer!
Se merita sa imi vand bicicleta un Rockrider 500 pentru a cumpara un telefon/placa video?
O vand cu pretul de 550 lei

4 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Sa nu faci prostia asta!

Daca nu ai telefon atunci da, s-ar merita dar e pacat... Oamenii tind sa depinda mult prea mult de tehnologie.
Bicicleta aia e sanatate curata, mai iesi si tu pe afara cand se face frumos.

Decizia iti apartine.

| AlexBrooK00 a răspuns:

Pentru telefon nu prea cred dacă vrei sa ai un telefon wow dar dacă vrei o placa video pe pcgarage găsești destul de bune la 550 lei.

| boss88 explică (pentru AlexBrooK00):

Am si niste bani stransi, am dat bicicleta
Mi am cumparat un GTX 1070

| AlexBrooK00 a răspuns (pentru boss88):

Hoho dacă ai rami și procesor te joci liniștit ce vrei pe el.