| Maryan_Danyel_1995 a întrebat:

Vreau doar ajutor în a-mi cumpăra o bicicletă și nu stiu ce sa aleg intre "rockrider 520 b'twin " si "carrera vengeance"! Mersi anticipat pentru sfaturi

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| AfiSport a răspuns:

Salut. Iti pot oferi eu un model de bicicleta mai bine echipat, la acelasi pret, chiar mai mic.

| keepitmellow a răspuns:

Rockrider-ul zic eu am facut un drum lung cu el prin oras, dupa pe camp prin noroaie in timp ce ploua, prin padure e foarte bun doar ca saua e putin incomoda dupa mult timp de dat dar ghidounul este exceptional.

| Maryan_Danyel_1995 explică (pentru keepitmellow):

Stiu ce zici dar din multe recenzii carrera ă depășit rockrider-ul

| keepitmellow a răspuns (pentru Maryan_Danyel_1995):

Decizia o faci tu cum vrei... bafta!