| briana a întrebat:

Vreau un sampon care sa miroase ff frum sh sa tina mirosul dar nu am nici o idee ce imi recomandati? Cel mai bun sampon ia funitza sh vot.

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Cele de la Garnier au un miros destul de drăguţ şi de îndelungat, însă eu, personal, nu le consider foarte eficiente. Aşa că îţi recomand ceva de la Pantene sau Nivea.

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

2 zile miroase frumos, tine. Apoi se mai simte putin.Asta il folosesc(sau il foloseam ca ieri s-a terminat):
http://cosmetice.lutek.ro/products.php? 28&sid=fd9ce6b5a81754e3dfc6acca6d1f0416

| teiube a răspuns:

Fructis,wash and go, garnier, palmolive,

| Amalia_1295 a răspuns:

Garnier,elseve nutri-gloss,pantene,nivea, cleare, syoss.