| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un smartphone, si cel mai bun si ieftin pe care l-am gasit este Dual Sim E-BODA Sunny V35. Vreau sa intreb daca exista vreun telefon mai bun la un pret asemanator sau putin mai mare (maxim 3mil)

2 răspunsuri:
| FacLaMisto a răspuns:

Salut mai bine mai asteapta putin mai strangi 100 de lei si iti iei asta http://www.emag.ro/......D1FCXBBBM/ este mult mai bun decat cel pe care il vrei:P

| Danielllz a răspuns (pentru FacLaMisto):

NEAH, o sa imi iau un e-boda v38 happy ca nu imi plc telefoanele cu windows 8 happy