| emmyiulian a întrebat:

Vrei un Iphone insa nu-ti permiti? In continuare va voi prezenta o metoda 100% sigura si foarte simpla de a castiga un iPhone 4S 16Gb sau orice alt gadget APPLE de ultima generatie (iMac, iPad, iPod, sau alte produse). Site-ul se bazeaza pe metoda de marketing online numita Freebie Marketing si e 100% sigura. Daca va intereseaza am facut ceva sa vina in ajutorul vostru si anume http://kudosapple.blogspot.com/ SUCCES!

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Au ajuns laptopurile si Iphoanele de ras, daca se castiga asa usor cum zici tu! Ma intreb daca tu ai iPhone! castigat asa de usor! Orice metoda recomanzi tu aici nimic nu este usor! Este greu sa gasesti si un leu pe jos, pe strada...dar un iPhone?!

| dey11 a răspuns:

Vreau, insa nu prea stiu cum sa il castig laughing

| emmyiulian explică (pentru dey11):

Important ca vrei, urmeaza pasii de inscriere si in rest nu trebuie decat sa aduni referalii, succes!

| CrazyPittica a răspuns:

Vreau

| emmyiulian explică:

NeluL, incearca sa iti faci cont si sa vezi ca nu e tocmai usor sa aduni 25 de oameni pentru un iphone, poti cauta pe net ca sunt multi oameni din Romania care au primit bani sau premii, pana acum n-am vazut vreunu sa zica ca e "teapa" iar care care nu au primit sigur au facut mai multe conturi ori astia de la kudos descopera daca e ilegal contul, succes!

| neluL a răspuns (pentru emmyiulian):

Sa stii ca nu ti-am zis in nume de rau! din contra ->EU ITI DORESC SUCCES! Dar cum ai zis tu ''metoda 100% sigura si foarte simpla''->nu este tocmai simpla!