| emmyiulian a întrebat:

Vrei un Iphone insa nu-ti permiti? In continuare va voi prezenta o metoda 100% sigura si foarte simpla de a castiga un iPhone 4S 16Gb sau orice alt gadget APPLE de ultima generatie (iMac, iPad, iPod, sau alte produse). Site-ul se bazeaza pe metoda de marketing online numita Freebie Marketing si e 100% sigura.
http://kudosapple.blogspot.com/ aici va puteti informa, succes!

3 răspunsuri:
| GoguStrigoi a răspuns:

Facatura...

| emmyiulian explică (pentru GoguStrigoi):

Auzi prietenas...inainte sa-ti dai cu parerea ia mai bine si te informeaza, daca nu crezi, vezi-ti de treaba ta...

| GoguStrigoi a răspuns (pentru emmyiulian):

Ce presupune o raportare? Atat intrebarile cat si raspunsurile pot fi raportate. Am creat aceasta functie pentru a limita postarile de pe site care sunt neconforme cu scopul lui si pentru a asigura un climat placut pentru toata lumea pe TPU. Prin "intrebari neconforme" ne referim la: •intrebari triviale sau nu pot avea un raspuns obiectiv (Ex: "Cum ma simt astazi?"; "Vara sau Iarna?"; "Ce faceti?" etc) •intrebari care au continut obscen sau injurios (includem aici intrebarile prin care alti utilizatori sunt jigniti, persiflati, etc). •intrebari care contin informatii ce aduc atingere dreptului la viata privata a utilizatorilor TPU.ro sau a tertelor persoane •postari care nu sunt intrebari (de exemplu "uite o melodie faina!") •intrebari care instiga la acte ilegale (ex: piraterie, consum de substante interzise, furt etc), •intrebari care nu sunt formulate tinand cont de regulile minimale ale gramaticii (includem aici scrierea de tipul "stiu", "esti", "bine", "multumesc"etc); •intrebari care nu corespund specificului site-ului sau sunt o forma de spam/ publicitate nesolicitata •intrebari prin intermediul carora anumiti utilizatori urmaresc sa isi rezolve temele pentru acasa (de pilda "vreau si eu un referat", "cum se rezolva exercitiul?" sau "comentati-mi si mie strofa asta...". Motivele pentru care nu acceptam astfel de postari le-am enuntat aici ) •intrebarile care contin linkuri de pe diferite site-uri care promoveaza sau incurajeaza pirateria P.S: Uita-te la punctul nr.7 (publicitate)