| RaVuL a întrebat:

Vrem sa ii facem dirigintei o farsa de 1 Aprilie dar sa fie o farsa ca lumea nu ceva in gen,, am luat toti 3 la mate" sau chestii de genu asta.

Farsa facuta de clasa 11 nu de clasa 5

Funda

1 răspuns:
| PinkPanter a răspuns:

Sa vina unu la scoala cu mana-n ghips, si sa-i spuneti ca ati fost intr-o excursie cu totii si numai ala a scapat cu viata, iar restul sa se duca prin bai si dupa ce omul cu mana-n ghips spune toata povestea voi sariti de dupa usa si spunetitongueACALEALA DE 1 APRILIE, V-AM PRINS!