| anonim_4396 a întrebat:

Vreti sa incepeti scoala?
rolling on the floor

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu astept sa ma sune cineva ca sa ma i-a ca angajat si sa am un salariu.

| odorash a răspuns:

In moldova deja s-a inceput tongue
si deja din prima zi am scris conspect la biologie de 5 pagini
::::: Numai bine

| Nymphetamine a răspuns:

Pfff,cum sa nu! N-ai idee ce nerabdatoare sunt rolling eyes.

| CryssCrySta a răspuns:

Da de abia astept.

| XtmCamiii a răspuns:

Eu una nu prea ca trec pe clasa a8a si voi da si examene si la anul la liceu sad
nu prea vreau sa inceapa scoala sad

| AdrianaSmileBă a răspuns:

Intr-un fel da si intr-un fel nuhappy

vreau sa inceapa ca ma pliktysesc acasa. la scoala ma mai distrez enervez profidevil alea aleawinking

nu vreau sa inceapa pentru ca iar temeangry

da nahee hee

da si tu o funda ceva?big grin :O3

| Ralucaaaaaaa a răspuns:

Da,am pofta de corn si lapte.

| Pumba a răspuns:

Ala Bala Portocala Sa-mi Bag P*** Incepe Scoalarolling on the floor(cred ca asta spune tot despre sentimentul meu legat de scoala)rolling on the floor

| Robeee a răspuns:

Sincer da :]

| SarbatoriFericiteTPUsiporumbeilororibili a răspuns:

Da, normal! Stapanii mei vor fi plecati si lasa mobila nesupravegheata! Atunci sa vedeti voi manichiura si decor de unghiutze devil

| Happyhappy a răspuns:

Sal! intr-un fel da si intr-un fel nu deoarece si eu trec pe a 8 a si imi va fi dor de colegi si apoi mai vin si examenele laughing