| alexa_4370 a întrebat:

Care vreti sa incepeti scoala? daca da(dc?) nu(dc?) :X:X:X eu vreauuubig grin

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu nu. Dupa doi ani de liceu mi s-a acritstraight face
Imi plang de mila in urmatorii anioh go on

| JustMe a răspuns:

Eu nu vreaucrying Pentru ca ma distrez in vacanta, nu am teme, dorm cat vreau, stau mai mult cu prietenii.
In ultima zi de vacanta cred ca o sa plang cam toata ziuasad

| Marijuana a răspuns:

Euuuuuuuuuuuuulove struck d`abia ast sa`mi cunosc noii colegi, si diriga si clasa si toate astealove struck day dreaming [am trecut a 9-a si poate d`asta]

| MillyMarinelaFlorin a răspuns:

Sieu ca vreau sa miau permis si sa invat funda?

| ladygaga a răspuns:

Si da si nu.

Da, pentru ca mi`e dor de colegi si de toate nebuniile care le faceam la scoala si ne distram.

Nu, pentru ca nu vreau din nou teme, lucrari in fiecare saptamana, note, ascultari la tabla, teze, examene.

Chiar daca m`am plictisit acum in vacanta, sunt sigura ca atunci cand va incepe scoala o sa vreau din nou vacanta.

Deci nu, nu vreau sa inceapa scoalalaughing

| ForgottenNobody a răspuns:

Eu vreau sa inceapa scoala pentru ca ma plictisesc in vacanta si imi e dor de colegihappy plus ca e frumos uneori la scoalalaughing