| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Vroiam sa citesc un roman de dragostelove struckCe imi recomandati intre,, Pe aripile vantului" si,, La rascruce de vanturi"? Spuneti-mi si mie pe scurt despre ce e vorba in fiecare si care vi se pare mai frumos.Alte romane de dragoste mai stiti? Nu conteaza autorul poate sa fie si roman si strain, mi-e indiferent. Fara Sanda Brown va rog ca nu-mi placesad. Funda

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pe aripile vântului. La răscruce de vânturi nu e tocmai un roman de dragoste, poate fi numit astfel dar nu e tipic romanelor pe care le cauţi tu! Baftă!

| anad a răspuns:

Citeste "Pe aripile vantului" si poti sa vezi si rezumatul si filmul online daca cauti pe google. La acest link este o intrebare care are niste raspunsuri care sigur te vor interesa! http://www.tpu.ro/......-carti-ms/ Spor la citit!

| anad a răspuns:

Citeste "Pe aripile vantului" si cauta ca este si continuarea cartii si se numeste "Scarlet" scrisa de Alexandra Ripley. Rezumatul si filmele online le gasesti pe google. La acest link sunt multe recamandari de carti foarte bune: http://www.tpu.ro/......-carti-ms/ Spor la citit!

| AvalohAlyn a răspuns:

Mihail Drumes-Invitatie la vals
Mihail Drumes-Scrisoare de dragoste
Mihail Drumes-Elevul Dima dintr-a saptea

| Dobitoc a răspuns:

Incearca pe aripile vantului nu am citit-o dar am auzit ca este foarte frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca "INDIANA"...de George Sand...winking (mie mi-a placut)