| maryana5 a întrebat:

Well guys dk intru pe un blog al unui preten...si m-am certat cu el straight face cum fac ca sa-i sterg blogu din bara de linkuri at wits' end pur si simplu de fiecare data cand vreau sa intru pe un site imi apare blogul lui at wits' end please help me puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| okei a răspuns:

Well sa zicem ca folosesti Firefox, te duci in optiuni si cauti prin optiuni Clear all private data si o sa ai niste optiuni si selectezi tot in afara de saved password ii dai ok, inchiz firefoxu si il pornesti la loc

Daca ai internet explorer te duci in setari la General si apesi pe butonul Delete de la Browsing History
Succes! Daca ai alt Browser poti sa spui!

3 răspunsuri:
| fryekid a răspuns:

El se refera la bookmarks, pai dai pur si simplu click dreapta si delete, poate il ai si ca pagina de start, atunci te deci la options - General si schimbi la homepage linkul cu google.

| dalea a răspuns:

Nu ar fi mai simplu sa astepti sa iti treaca supararea pentru a putea judeca la rece. Un prieten adevarat nu se face prea usor.

| yuly_6695 a răspuns:

Curios!
Inca iti este prieten, de ce de la o cearta trebuie sa-i stergi blogul?! Mai gandeste-te.