| immortelle a întrebat:

Hei guys... am si eu o problema. imi place enorm de mult gta si azi am primit cadou de pe o prietena GTA 4... insa imi apare aceasta eroare. - dd3d30. de fiecare data cand vreau sa l joc. Am incercat cu rezolutia, cu 32-16 bit. cu cam tot ce am gasit pe net. si tot apare. am windows 7 pe un laptop nou nout. Help please! Dau funda :3

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

De regula prin actualizarea driverului de la placa video va merge! Ce placa video ai pe laptop?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| immortelle explică (pentru neluL):

Tot ce am (sau tot ce gasesc) e Intel(R) HD Graphics 4000

| neluL a răspuns (pentru immortelle):

Si ce sistem de operare? De fapt pe cati biti, 32 sau 64?

| immortelle explică (pentru neluL):

Placa Video
Tip memorie videobig grinedicataCapacitate memorie video:2048 MBProducator chipset video:NVIDIASeria:GeForceModel:GT 720M