| alexk314 a întrebat:

Well well..viata e ciudata rau..vi s-a intamplat ca persoana de care voua va place. sa va aiba la invisible pe mess.dar totusi sa va raspunda la mesaje? mie mi s-a intamplat si nu prea inteleg..inseamna ca nu vrea sa vorbeasca cu me? ..si daca e asa..de ce imi rapsunde la mesaje?

Răspuns Câştigător
| Mikami a răspuns:

Ea/El care procedeaza asa ofera max de atentzie persoanei cu care vb. nu e semn rau stay rel

| alexk314 explică (pentru Mikami):

Din pacate nu a fost asa.ea nu-mi mai raspunde acum nici la mesaje.o sa ma vad cu ea sambata neconditionat..asta e..viata merge mai departebig grin..multumesc oricum..mai asstept sfaturi si de la alte persoane