| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a întrebat:

Ziceti-mi ceva amuzant(n'am ce face). Ba chiar mai mult, vreau sa raspundeti la caterinca.La cel mai amuzant raspuns, funda(ca doar la asta sariti ca arsii).

1 răspuns:
| TeManancCuNutella a răspuns:

Ieri eram la scoala si ne duceam toata clasa in clasa. Era un baiat in spatele meu si al pr mele. El tot ma gadila, si la un momendat ia pus mana p cur la pr mea, ea a sarit p mine, eu m-am speriat si am alunecat laughing si am cazut laughing))). Noroc ca nu m-am lovit, pentru ca ma prindese alta prietena rolling on the floor. Toata clasa a ras de mine, inclusiv eubatting eyelashes.
Bye! kiss