| Anonimul3315 a întrebat:

Ma ziceti stiti jocul insaniquarium sau nu?! Raspundeti-mi cu da sau nu ma disperati nu mai raspundeti de loc si apropo stiu ca nu e despre turism intrebarea dar la jocuri n-a raspuns nimeni cred ca de o luna si nu-s singurul deci ziceti-mi stiti jocul insaniquarium sau nu si daca stiti dupa aia va zic ce vreau sa intreb de el.

11 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Nu,nu-l ştim.laughing
Îmi place de tine că ai ai uitat să pui şi semnele de punctuaţie de atâţia nervi.
Nu ţi-a răspuns nimeni la întrebare deşi era pusă la categoria "Jocuri PC/online"şi tu vrei să răspundă cineva find pusă la această categorie? Eu o vizitez o dată pe lună, ştii de ce? Îmi aminteşte de Elena Udrea.

| Anonimul3315 explică (pentru misterioaѕa):

De ce ma rog sami pese de punctuatie? Nu pun punctuatie deloc doar la scoala mai pun uneori cand vreau sa vada lumea ca strig sau intreb ma rog ai intreles tu apropo esti patratic aia dinainte sau altcineva ca am vazut o intrebare d ela tine o data ca cica cum se joaca ca mi-a dat o fata contul asta ca ea s-a plictisit.

| misterioaѕa a răspuns (pentru Anonimul3315):

"cum se joaca ca mi-a dat o fata contul asta ca ea s-a plictisit. ", nu cred că am pus eu asemenea întrebare.Era vorba de altceva, nu mai contează.

| Anonimul3315 explică (pentru misterioaѕa):

Nu ca cum se joaca am gresit adica de TPU ca ai pus tu o intrebare ca o fata ti-a dat contul de TPU si nu inteleai nimic deaici.

| misterioaѕa a răspuns (pentru Anonimul3315):

Îţi dau un mesaj privat acum.

| Kolasin a răspuns (pentru Anonimul3315):

Sunt de acord cu tine la partea cu punctuatiile.

| dsfsdf a răspuns:

Da! Il stiu. E cu niste pestisori pe care trebuie sa ii hranesti si sa ii aperi de niste monstri. Pentru mai multe detalii.

| dsfsdf a răspuns:

Da il stiu.

| hory12 a răspuns:

Http://rk6i56.mybrute.com - un joc f interesant! Have fun :)

| Yoooooooo22222 a răspuns:

Il stiu eu

| Anonimul3315 explică (pentru Yoooooooo22222):

Acuma raspunzi? Intrebarea e din ianuarie. Deja s-a rezolvat.