| Insurgent a întrebat:

Ziceti-mi plzz o comedie misto gen `` What`s your number?``, sa fie ceva funny si cu adolescenti >: si spune-ti despre ce e vorba puppy dog eyes. Mersii! funda

7 răspunsuri:
| justagirl2 a răspuns:

Uite o comedie care mi s a parut f faina e It's a boy girl thing - http://www.cinemagia.ro/filme/its-a-boy-girl-thing-in-pielea-altuia-17156/

| justagirl2 a răspuns (pentru justagirl2):

Cam in genul Freaky Friday este si asta, numai ca o tipa si un tip, colegi, nu se suportau defel si au mers intr o excursie sau la un muzeu cv de genu la o statuie budista si acolo se intampla "minunea"

| danyella42051 a răspuns:

Freaky Friday e super misto e vorba despre relatia dintre o fica si o mama care nu se inteleg deloc si fac schimb de corpuri...

| Insurgent explică (pentru danyella42051):

L-am vazut happy

| danyella42051 a răspuns (pentru Insurgent):

Ti-a placut?

| Insurgent explică (pentru danyella42051):

Daa :X a fost super

| BilaDorel a răspuns:

*Dude, where's my car? -Nici nu stiu cum sa fac o desciere succinta. Da'i misto rau.
*Dazed and confused. - Ahm, e vorba de niste adolescenti de prin anii '70. Si ma rog, descrie vremea de atunci, cand cea mai mare problema era cum sa faca rost de bilete la Aerosmith. In genu' asta e si un serial, That 70's show.
*Wedding Crashers- doi prieteni, se duc la nunti sa gaseasca tipe cu care sa aiba aventuri, etc.