| miasdbnqwyiudnwqiygu a întrebat:

Ziceti-mi si mie un mass tare cre l'ati primit si voi plsbig grin

Răspuns Câştigător
| andreimicutu a răspuns:

Elev se duce la cantina si singurul loc liber este langa un profesor. Neavand ce face, se aseaza acolo. Profesorul spune:
- Porcul nu-i este prieten porumbelului.
Studentul raspunde: - Bine, atunci eu am zburat.
Enervat la culme, la examen, profesorul ii pune studentului cele mai grele intrebari, dar acesta raspunde la toate. In cele din urma, profesorul il intreaba:
- Vezi pe drum un sac de minte si unul de bani. Pe care il iei?
- Pe cel cu bani.
- Eu l-as lua pe cel cu minte.
Elevul: -Fiecare cu ce n-are...
Profesorul, furios de-a dreptul, ii scrie pe lucrare "BOU".
Studentul merge la el si ii spune:
- Domnule profesor, v-ati semnat, dar nu ati trecut nota!

3 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Stiu ca era de razuit ceva, zicea ca o sa castigi o vacanta in fata usii si o bazaie de la tac-tu ca ai zgariat monitorul, parca. -pe cre-

| Gabystelistu95 a răspuns:

Uite un mass pe care l-am primit eu:

Acest mesaj este de la Lalai-Dama si reprezinta invataturile sale pentru umatorul mileniu: 1. Daca te simti lenes si n-ai chef sa muncesti este foarte bine: se cheama ca stii sa te relaxezi. 2. Daca te tenteaza formele unei alte femei decat cea cu care esti: inseamna ca apreciezi frumosul universal si nu faci discriminari. 3. Daca nu iti ajuti prietenul sa care mobila este un gest nobil: il ajuti sa faca karma buna. 4. Daca nu vrei sa-ti constientizezi defectele dai dovada de intelepciune: inseamna ca te accepti asa cum esti. Trimite acest mesaj la 5 persoane si vei juca la loto cel putin o data in urmatorii 10 ani! Trimite acest mesaj tuturor prietenilor si cunostintelor tale si viata ta va ramane in mod miraculos la fel! E adevarat! Functioneaza!

| alinutzacodruta a răspuns:

CEA MAI TARE FAZA! 6 adevaruri in viata : 1) nu poti sa iti atingi toti dintii cu limba. 2) toti idiotii incearca dupa ce citesc asta. 3) primul adevar e o minciuna. 4) zambesti acum pentru ca esti un idiot. 5) vei trimite mai departe unui alt idiot. 6) inca mai ai un zambet pe fata...

laughing