| .sad a întrebat:

Heyhappy
care este ultimul SMS pe care l'ati primit?

Răspuns Câştigător
| madycumada a răspuns:

Peaceee!
ultimul sms: " Alooooo trezireaaaaa...gata cu somnu! Da. mi un beep cand te trezesti! Bsk"
Peaceee!

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

De la ''mai frend'' Cosmotelaughing.
''Te anunţăm că peste 4 zile se va reactiva extraopţiunea...''. Acum vreo orăhee hee.

| User a răspuns:

"Va informam ca factura d-voastra a fost emisachatterbox" Ce nesimtiti. doar ar lua bani, de dat, nici gandstraight face

| Drums a răspuns:

big grin
sa stii ca fac efort ca sa il scriu::*
"optiunea care iti ofera 800 minute PLUS 800 sms in retea a fost reinnointa.

te pupa ONAlaughing

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

" cf? pup "
de la varamea

| Adyr0 a răspuns:

Posibilitatea initierii apelurilor a fost suspendata pentru ca ati intrat in perioada de gratie.Va rugam sa reincarcati cartela!

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Stai sa ma uit!
Era intr-o zi cand eram in oras cu o prietena:Sa nu uiti de seminte(pachet mare fara sare)trebuia sa-i iau la serviciu mersi ca mi-ai amintitilaughinghappy

| cioco1tweety a răspuns:

"Si la tine s-a luat curentu'?"
Asta a fostlaughing
Interesanta intrebare apphee hee

| alexutsuuu a răspuns:

NON, asta ep.

| Maya. a răspuns:

Sa`ti zic sms`ul? ok...:"Ai plecat?"laughing

| Frau a răspuns:

Bine...ramane la 7

laughing

| CristinaLăvMucAnonim a răspuns:

Al meu este OK laughing

| BabyBoo a răspuns:

Hey! "Pai sper sa nu fie iubita; x puszi:* nb.maine nu fa prostii ca nu's acasabig grin" laughing