| cici96 a întrebat:

Ziceti-mi si mie ceva pentru arderea grasimilor! as vrea sa iau ca sa nu ma ingras! exista?

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Http://www.megaproteine.ro/......-120-caps/

Special pentru femei. Dar vezi ca e foarte puternic. Se ia inainte de antrenament ( fara antrenament nici nu se pune problema slabitului, evident )

| Cleopa a răspuns:

Sport, sport, sport...nimic altceva

| Dkgray a răspuns (pentru Cleopa):

Poti sa faci cat sport vrei daca dupa aceea bagi in tine ''bombe calorice'' de genul ceafa de porc cu cartofi prajiti si mai stiu eu ce sosuri pe langa.
Intr-un regim de slabire pe primul loc e dieta dupa care sportul. Ca sa fiu mai clar trebuie sa arzi mai multe calorii decat ingerezi.

| cici96 explică (pentru Cleopa):

Da sport! alerg cate 80 minute pe zi dar cum zilele astea a fost urat afara nu am putut sa alerg! si mai ales ca de acum asa va fi urat! crying

| Miruna83 a răspuns:

Ceva sanatos si natural, ceai verde..gasesti in comert, la farmacie sau la platfar. O sa fii incantata! Succes!

| cici96 explică (pentru Miruna83):

Nu mai pot sa beau imi e rau de la el! am baut inainte!