| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste statusuri faine tongue da nu-mi scrieti situri de genu statusuri.ro...mersi mult :*

Răspuns Câştigător
| JackieSue a răspuns:

Idle for 1 Century, 9 Years, 8 months, 21 days, 11 hours and 34 minutes (Nu`s).
* Acuma m-am trezit! Pa, ma culc…

* Am citit ca tutunul dauneaza si m-am lasat de fumat! Am citit ca alcoolul dauneaza si. m-am lasat de baut! Am citit ca sexul dauneaza si? m-am lasat de? citit!

* Nu da buzz ca-mi blochezi calculatorul. No Comment…
* Astept sfarsitul lumii, DND. Poate nu ma asteapta el pe mine :-s
Sweet Little Devil
Busy… fac recensamantul la piticii de pe creier…DND ca iar le pierd sirul

* Nu-s momentan la tastatura, dar daca tipi foarte tare la monitor s`ar putea sa te aud
"Error, this person should be in the invisibile mode. Please restart your computer and contact yahoo at messenger@yahoo.com"

"Sunt mai mult decat Stepped Out…sunt si Busy ca I’m on the Phone si chiar nu stiu cand I’m going to Be Right Back!"

"Asa pisica tii cainele ocupat peste 20 soareci de lup secunde canar un arici idiot! acum citeste fara animale..."

Status de fite*

• Dnd.pazesc frigiderul

*Dnd bunika la pc nu da buzz ca o sperii

*Je m`apelle Vasile Mure je veni de la padure je gasi nevasta-n pat se randez-vous cu-n alt barbat Quand j`ai prepare ciomagu` Mon amie sarise gardu` Il tobeau dans la urzici sur son cur numai basici

*Nut e deranja sa ma deranjezi

*DND! Ma cert cu pixu`!
*Mananc.Nu tastez cu gura plina.
*Da? Bine…pa.
*DND…nu-mi deranja messu`.
*Fac cinste…plateste vecinu`
*Ma joc cu o grenada.Shit! Mi-a cazut cuiul pe jos.

56 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Nu voi fi un om obisnuit pentru ca am dreptul sa fiu extraordinara
daca vrei sa il faci pe Dumnezeu sa rada spune-i planurile tale de viitor
intr-o zi tot iti voi spune ce cred despre tine, dar astept sa fie prea tarziu

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Of, maya...si...berea...era...plina?!

| Bishop a răspuns:

Tu faci bine, eu ce fac?
busy -ultimul care m-a deranjat e inca in spital/ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut
busy "-buna, cf?/-bine, u?/-bine/-pa/-pa."

ce te uiti ma? am status dar nu-l zic tongue
BRB -plecat cu calul la benzinarie
I don't wanna wake up one day cuz every day's the same and I've been waithing so long for things to change! I'm sick of this town, sick of my friends cuz everyone' jaded, sick of this place, I wanna break free, I'm so frustrated, I just wanna jump! etc. (Simple Plan-Jump - cel putin e adevara ce se spune in aceste versuri)

| Brigitta a răspuns:

Statusul meu acum: Pierdut neuron. Declar nul. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| danyelo112 a răspuns:

Fără buyy sau alte forme de salut. Socializam cu altă ocazie

| danutzzz1992 a răspuns:

Eu la status am pus un timp asta : Daca prostia ar urla, lumea ar trai intr-un raget continuu! e foarte tare propozitia si nici nu o sa ghiciti cine mi-a ziso...profesoara de romana!

| Cocos96 a răspuns:

°•Împreunã am avut sute de mii de belele împreunã am trecut peste ele, peste toate! Asa cã pot sã spun:Viata noastrã filmul bate!happylove struck•°

cHiAr DaK SuNt toT tImPuL cU ZaMbEtUl Pe bUzE.nU InSeAmNa ca Sunt fErIcItA.Ci Doar InCeRc Sa PrIvEsC iNaINtE sI sa lAs tReCuTuL iN uRmA!

"nu intinde mana la nimeni ca te arZi, si ai sa veZi cat d multi te uita daca maine caZiwinking"

Am vrut s uit tot ce a durut. s intorc paGina si s spun : A treqt. nu'mi mai pasa ce a fost candva. alta sunt acum. si alta e viata mea.

:X [~_~] See the world in a pink way [~_~] :X

Poarata`te frumos cu ea ca e prea mica si nu stie ce vrea, spune`i da cand spune nu cand zambeste zambeste`i si tuh, cand greseste n`o certa ca e prea mik si nu stie ce vrea :X :*

aVeam clipe cand nu vOiam s se termine, acum stau si m intreb de Ce n-a mers bine aVeam O mie d vise, O mie d viitOare planuri sCrise

As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc

OpEn Your MinD :X Feel iT :X

De multe ori ma trezesc ca ratacesc spre ale amintirilor carari cu sufletul infipt in nori

Nu sunt online. e doar o iluzie optik.

To love someone is to see a miracle invisible to others.

Va veni timpul cand o sa vorbim din nou`. eu o s rad de multe, iar tie o sa-ti para rau`."e exact ca o stea, o vezi doar cand vrea, de aia esti nebun dupa ealaughing

nu sOnt genul care s se planga. pot s n'am nmc.tOt o sa`mi ajunga! happy"

ma rog...sa zicem ca as putea sa inteleg, dar n'as putea sa ma intorc dk n'am unde sa plec!; x

a iubi o ora e ceva animalic; o zi e omenesc; o viata intreaga e ceva ingeresc; dar a iubi toata viata o singura fiinta e ceva divin:X

'm not addicted? I'm just affraid of that voice that says:goodbye!

si aveam o zi nasoala, cand te-am vazut pasind pe-o scara si ai scos din buzunar tot soarele de-afara.

Tu esti cel mai frumos lucru care a aparut in viata mea.

Niciodata n-ai incercat sa ma iubesti. Daca ai face-o, ai vedea ca-ti va placea.

| samantha a răspuns:

Foaie verde de bihor, nu da buzz ca dau ignore
DND manank nu vb cu gura plina
DND ma bronzez la lumanare
cum se pune un status?straight face
don't abuse the buzz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai k pun si eu cateva tongue :Invat sa las sa plece pe cei care nu mai vor sa mai ramana, invat ca iubirea adevarata se intoarce de una singura, umilita, schioapa, diforma si ranita, dar fericita ca a revenit acasa. Incerc sa am rabdare ca iubirea sa-si dea seama ca a umblat de nebuna, prostita si tampa, printre alte suflete pana cand si-a dat seama ca cel pe care l-a ranit cel mai tare o asteapta cel mai mult. Incerc sa accept ca nu se va mai intoarce niciodata.

As vrea s pot spune ca imi place aici dar nu pot
Chiar mi-as dori sa scap s plec s uit d tot
Caci sunt satula pana peste cap d aceleasi vesti
Aceasi viata monotona si s nu sti dc traiesti...

Nu exista motive doar intrebari fara raspuns, nu exista liniste doar soapte spuse pe ascuns, nu exista minciuni doar adevar fara dovezi, nu exista nu cred doar nu esti in stare sa veziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ce singura nu te poti gandi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu suporti sa vezi cand altul de mana ma ia
Cand imi spune cat de mult ar vrea cu mine sa stea
Simti cum pulsul iar iti creste si ai vrea sa dispari
Numai ai ce sa reparï

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"# [. In ambitia mea vorbeSti cu eaoh go on Da stai asa ca nu e asa! Jura`te pe mama ta k nu mai ai drag de mine Sh k stai cu ea doar din iubire. Nici nu sti ce sa mai zici, ca sa ma oftikilaughing oh go on.]"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vand nikeuri puma 20 lei bucata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca simti fluturi in stomac inseamna ca ai mancat omizihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stii ce se intampla daca incalci una din cele 10 porunci ale lumii? Mai raman 9laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multe fite si tupeu asta e talentul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am bani de status... i-am cheltuit pe avatar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca imi dai id tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dnd... dau gainile cu ruj

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

straight face`... lool. tu le vrei gata facuteerolling on the floor
whistling

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine radela urma rade mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa inventat pizza EMO, avantaj...se taie singuralaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt membru al asociatiei nationale:"darama-s-ar scolile".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aud aceiasi voce cunoscuta cu ecou
Spunandu-mi ca azi in ochii lui par alta mai noua
Sunt privita ca o straina tot mai mult pe zi ce trece
Si nu-mi cere explicatii ca oricum n-ai intelege

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu ma faci sa te doresc Ai vrea sa-nnebunesc cand ma privesti. Sau chiar vrei sa fiu a ta Azi 'Baby.', maine 'Pa'

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mama! stati nu dati buzz ca se sperie.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot respira pentru ca tu esti aerul meu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa iubesti nu nimic. Sa fii iubit e ceva. Sa iubesti si sa fii iubit e totul!