| andrey_8401 a întrebat:

Ziceti-mi si mie un telefon in care sa se auda tare muzica, camera macar de 2 si care sa se gaseasca in magazine

3 răspunsuri:
| ßia a răspuns:

Si eu iti recomand Nokia C3-00.Poti sa il iei x de la Orange x de la Vodafone depinde ce retea preferi. Nu e asa scump in jur de 500 de lei. Sau il poti lua de pe net mai ieftin la 300 lei.

| traie994 a răspuns:

Nokia c3-00 ii foarte foarte bun are si wi-fi pentru net si muica se aude foarte tare, il gasesti la Vodafone fara abonament cu 430lei bafta

| MihaiClaudiuBragadiru a răspuns:

Nokia X2 5 Megapixeli,doua difuzoare, se aude foarte tare, e 4 mil la liber.Telefon ca asta la banii astia nu am vazut niciodata :o.