| Naiky3Run4 a întrebat:

Funda + Vot! Salut, vreau sa imi iau un telefon. si as vrea unul cu care sa se auda tare muzica deci sa fie unul care sa se auda muzica bine si camera nu mai jos de 5 mb restul nu prea conteaza. Ce telefon imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| johnNy_3794 a răspuns:

Nebunule stii ce telefon vrei tu?
Nokia X2 - Camera de 5 Mb, slot card pana la 16 gb se aude de rupe si nu e scump, eu l-am luat cu 5 milioane tongue sa iti iei pe rosu si negru :X

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Nu ne-ai spus bugetul maxim. Iti recomand ceva pe Android, cum ar fi Samsung Galaxy S sau Motorola Defy, daca nu, ceva pe Symbian - Nokia x6 sau chiar Nokia N8.

| bogdan_7896 a răspuns:

Nokia E73, LG gt400, Nokia N96, N97, N900, LGku990i

| effect a răspuns:

Pai un telefon fain pentru muzica este Nokia X2.Nu e nici foarte scump si e chiar ok :-)Se aude super fain muzica :-)
Si camera este de 5 mb
E chiar fain uitate dupa el :-)
Eu i l am facut cadou prietenului meu si e foarte multumit de el :-)

| Roshketz a răspuns:

Https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/motorola-defy Chiar azi am auzit pe cineva foarte entuziasmat si nerabdator sa il cumpere. E rezistent la zgarieturi, busituri, apa etc. Si are 5 MP. Iar la calitatea asta, cu siguranta si muzica se aude tare :)