| crazystorm a întrebat:

Zilele astea am vazut pe un site ca se vand stele :))) (http://www.cumparaostea.ro/) ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| カルメン a răspuns:

Aiureliwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi dacă "cad", atunci eu ce fac?
Oricum, tâmpeniii, mai bine dau banii pe ceva care ştiu că e lângă mine şi îl pot utiliza când vor muşchii mei.

| melittlelioness a răspuns:

Este ceva diferit dar la ce te ajuta ca ai o stea? pentru ce dai banii pe ceva ce nici macar nu ai nevoie.Stelele te steapta pe cer in fiecare noapte.Sunt toate ale tale.Chiar conteaza daca una iti poarta numele? Este undeva acolo o stea pentru fiecare.happy

Funda?