| Ana213 a întrebat:

Ai stiut ca poti cumpara stele.

Vreau sa ii cumpar una de ziua sorei mele.

Asa e ca e un cadou special? doar ca pretul e 195 lei respectiv 250 lei.

http://www.cumparaostea.ro/

Răspuns Câştigător
| Bishop a răspuns:

Ce sarlatani rolling on the floor
Cum sa cumperi o stea?! Aloooo! Stelele nu sunt de vanzare, nu se cumpara. Nu are nimeni drept de proprietate pe ele sa le poata vinde!
Cica "Fotografie cu steaua Dvs." de parca omul nu isi da seama ca sunt mai multe serii de fotografii cu stele, daca nu chiar una si toti o primesc pe acea rolling on the floor

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Poti sa faci si tu o hartie de asta la un prieten foarte bun care se pricepe sa faca diplome si nu mai dai bani. Gestul conteaza. Poti sa ii dai cadoul acesta si fii sigura ca va aprecia, e ceva simbolic.

| VladDu a răspuns:

Cumperi de fapt niste hartiilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teapa... daca nu ai ce face cu banii, cumpara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiam... dar stii ce e ciudat? Toate arata la fellaughing De unde o recunosti?
Pai asa, ma apuc si eu sa vand. Vand si noriwinking Aer daca doriti.
Sa fim seriosi! Pastreaza banii, pentru ceva care sa ramana, nu o stea care nu e vesnica. Iti poti alege singur o stea de pe cer...Asta e o metoda de a lua banii oamenilor pe cale legalatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti sa cumperi o stea e foarte frumos si genial.love struck dar nu cred ca surori tale i-ar placea ar vrea altceva. mai special. poate ca daca ai duce-o la un film si ati sta ca frati o zi intreaga si seara sa ii faci o petrecere mica cu cativa prieteni intr-un parc cu banii aia.steaua aia oricum nu ai ce face cu ea.thinking cred. e alegerea ta.:*
id-ul meu : no. xyzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna as vrea si eu sa-i cumpar o stea prietenului meu.straight faceDar nu stiu in cat timp va ajunge certificatu.straight face. i`ar pretu.straight face.

| tudy_5862 a răspuns:

Aşa, şi când ştiinţa va avansa aşa de mult încât vom putea ajunge şi pe stele, râd americani şi cu curu' de tine... Îţi vor zice că ai luat ţeapă.