| anonim_4396 a întrebat:

Ce site-uri care vand telefoane mobile sunt de incredere? Pana acum m-am oprit la quickmobile si telefonultau unde am vazut ca au preturi mai mici fata de restul. Ce parere aveti de aceste site-uri?

4 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Telefonultau.eu sunt de incredere maxima...am comandat pana acum de la ei 2 telefoane(note 2 si s3) si nu a fost nicio teapa sau ceva

| Summer4ever a răspuns:

Du-te in magazine, cu internetul te trezesti cu cine stie ce paguba pe cap. Du-te in magazine, la Vodafone sau Say sunt mai ieftine, cauta sa fie decodate si gata.

| Alberttt69 a răspuns:

Nu te uita dupa preturi cu 100-200 de lei mai mici, ca nu are rost ca dupa aia sa iei vreo teapa...mai bine cumpara de pe eMAG, altex, domo astea cunoscute happy

| TwistedFate99 a răspuns:

Uite aici cateva: eMAG.ro; vandtelefon.com; okazii.ro(doar cele care au garantia de livrare)