| kat2108 a întrebat:

Ziua de nastere in parc sau in mall? Argumente. FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
| uNNNiiiqqquuuuEEEE a răspuns:

Hey kat2108
Depinde si de gusturile tale si ale invitatilor,daca ei prefera un loc inchis,unde poti cumpara foarte multe lucruri si te distrezi foarte mult,puteti merge si la un film...
Daca voi preferati un loc deschis, unde v-a puteti consuma energia, unde puteti face un picnic, un loc in aer liber, puteti incerca parcul happy
Eu mi-am facut o data ziua de nastere la Mall si odata in park...Aman2 ne-au placut la fel te mult happy Sper ca te-am ajutatwinking
La multi ani anticipat happy
Bye Bye

3 răspunsuri:
| allestrumf a răspuns:

Alege dupa cum e vremea afara, nu cred ca are rost sa stati intr'un loc inchis cand afara este cald. Puteti sa va distrati foarte bine si in parc, puteti sa jucati adevar sau provocare, sa va plimbati, picnic si multe alte lucruri. La mall poti face mai putine parerea mea. happy acum depinde de gusturile fiecaruia.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Vezi cum iesi mai ieftin si alegi; eu asa as face laughing.

| ImiUrascViata a răspuns:

Mai bine in mall, deoarece in parc sunt boschetari nebuni, iar din mall poti cumpara un snack sau suc happy sau un film, cine stie tongue!