| loove_5215 a întrebat:

in curand va fi ziua mea si as vrea sa ies cu vreo 5 prieteni in oras sa mancam o pizza sau ceva.credeti ca sunt prea multi? parintii nu vor sa imi faca ziua de nastere pentru ca acum cum s`au taiat salariile si ...in orasul meu nu avem nimic nici cinema, bowling au alte chestii doar un mall piticlaughingdeci credeti ca pot iesi in parc si dupa aia la o pizza cu prietenii mei?

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da. dar sa stii sa iti gestionezi banii.ca sa nu te trezesti ca ai de platit mai mult decat ai la tine. laughing
succes! :*

| baru a răspuns:

Salut. La Multi Ani. Sa fi fericit sau fericita, si tot ce-ti doresti. Inca odata; La Multi Ani. Legat de intrebare, conteaza in prezenta cui vei sarbatori, Alegeti prietenii adevarati, si va fi frumos. Sa fi fericit, sau fericita. Pa

| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Cum sa fie multi 5? la ziua mea am fost 12 la pizza.deci e o idee buna cu pizza.noi ieseam in oras in parc... iar apoi in loc de tort la cofetarie cate o inghetata.normal ca potitonguebig grin

| LarisaAndreea a răspuns:

Sall! La multi ani.
Da, nu este deloc o idee reawinking

| Anonima_8669 a răspuns:

Da e ok asa.depinde sh de pritenie tai

Totul e bine.trebuie doar sa va simtiti bine

succes!:*

| BrokenBarbie a răspuns:

Daca stai sa calculezi banii cheltuiti pe pizza, si binenteles un suc o sa vezi ca ai iesi mult mai ieftin daca i-ai invita la tine. Ai face o prajitura, cateva aperitive si ai cumpara suc. Ati putea sa va uitati la o comedie sau sa va jucati vreun joc amuzant, pe urma sa iesiti la plimbarea aia in parc :D
http://play4money.sosblog.com/

| Ctynnaa a răspuns:

Sunt in aceeasi situatziehappy
Parintii mei sunt in invatamant, si cum s`au taiat salariile, nu suntem in cea mai buna situatzie. Ziua mea este in Septembriebig grin. Si invit cativa prieteni la o pizzahee hee. Eu zic, ca mai bine ar fi la o pizza, decat acasachatterbox. 1. Parintzii vor fi cu siguranta acasa. 2. Nu te simti in largul tau:-s... Mie asa mi se intamplahee hee Acasa trrebuie sa fie doar pentru tine si familia ta.tongue Parerea mea... Sper ca te-am ajutatwinking >big grin