| blue95 a întrebat:

Ziua mea de nastere este sambata.Am ales sa mi-o fac la padure.mai ales ca este vreme buna.Am vreo 10-15 invitati.si vreau sa imi spuneti ce am putea face? Sa imi dati exemple ce am putea face la ziua mea ( 15 ani ). Jocuri. ceva amuzant.Mersi :*

Răspuns Câştigător
| Veve :X a răspuns:

Pai duceti`va o minge si jucati volei, forbal etc.

faceti gratare :X laughing va ve`ti distra daca nu ies bine, dar de foame o sa le mancati sigurr laughing

jucati sticluta; adevar sau provocare; mata laughing; flori, fete si baieti laughing; carti :X iar la fiecare joc, cel care pierde sa primeasca o pedeapsa gandita de ceilalti devil laughing; duceti apa si udati`va laughing; alte ideei n`am big grin
sper sa va distrati :*

aa si La multi ani! tot ce`ti doresti big hug :*

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai ascunselea - prin padure este foarte captinant laughing.

| heartgrenade a răspuns:

Pai. puteti face un gratar, chiar daca nu iese f bine...