| blackheart26 a întrebat:

Zodia Scorpion cu ce zodii este compatibila intr-o prietenie?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Nu tine neaparat de zodie, dar ca raspuns (sa nu zici ca nu raspund la obiect), eu ca scorpion pot sa zic ca... nu prea am astfel de preferinte :/, orice zodie o fi nu conteaza big grin

Dar si mai la obiect, as zice: taur, rac, fecioara, scoprion, pesti.
Pot sa confirm 100% de una dintre acestea laughing

7 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

Nu prea dau importanta dar daca e vorba de mine (si eu sunt Scorpion) ma inteleg bine cu alti Scorpioni, Pesti si Varsatori. In cealalta parte sunt cei din zodia Leu ( ambii sunt ambitiosi si dominator), Balanta ( Scorpionii nu prea accepta jumatati de masura pe cand Balanta vrea echilibru) si Fecioara ( sunt in pic prea rigizi si ordonati). Fiecare cu parerea lui.

| blackheart26 explică (pentru Catrice):

Prietena mea cea mai buna este fix taur!winking

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru blackheart26):

Ca sa vezi laughing

| Catrice a răspuns (pentru Catrice):

Așa deci ai iubita și mie nu mi-ai spus hmm

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Catrice):

Eu imi aduc aminte ca vorbisem altceva thinking

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Zau? Io nu-mi amintesc... thinking

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Catrice):

Hmm. Atunci sigur era clona.