| Alexandru10109 a întrebat:

A-s dori un imprumut,pentru a putea investi in bitcoin sa fac investitie, cine ma poate ajuta cu niste sfaturi? Fara banci sau un user o firma orice.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ceea ce vrei tu, inseamna sa platesti dobanzi foarte mari, pentru ca, brokerii sau camatarii au posibil dobanzi mult mai mari ca bancile, iar la camatarii nu recomand sub nici o forma, pentru ca-ti rup picioarele, sau mainile, daca nu ai bani sa platesti imprumutul la data scadenta.
Dar vezi ca, bitcoinul a scazut dramatic in ultima saptamana si nu este bine sa investesti acum nimic.

| Alexandru10109 explică (pentru Violleta2022):

Pai unde pot gasi un user puternic care sa ma ajute si pe mine sau sfaturi sau o platforma care este destul de eligibila pe un termen lung? Sau cum sa fac? O idee.

1 răspuns: