| GoldenBoy17 a întrebat:

Salut imi poate recomanda si mie cineva o Firma/Site de imprumuturi Financiare?
As dori sa fac un împrumut dar care sa nu fie cu dobanda de 100%

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te juca cu firme de imprumuturi fanciare (IFN-uri se numesc)! Au dobanzi uriase. Mergi si ia-ti un card de cumparaturi de la o banca sau un credit cu dobanda mica: http://www.vreaucredit.ro/......?/credite/

| xerxes1 a răspuns:

La hotii de la Provident ai DAE de 130% pe an.
Incearca la rude sau prieteni mai bine.

| 28cosmin a răspuns:

Dacă vrei îți pot recomanda eu o firmă/site de unde să te împrumuți dar trebuie să ai un venit anume un salariu sau o pensie de handicap sau alt ceva de unde poți să dovedești că-i poți da înapoi... Am făcut un împrumut de 300 lei și am dat tot 300 lei asta la primul împrumut la al II-lea împrumut ați i-a 300 lei + comisionul adunat pe zile, de exemplu îți iei un împrumut de 300 lei pentru 30 de zile vei da 372 lei sau un alt exemplu iei 500 lei pentru 30 de zile vei da 674 lei înapoi. Cu cât împrumutul este mai mare cu atât comisionul este mai mare, cu cât împrumutul este mic și comisionul este mic, tu ai de ales, dacă e mă contactezi pe pagina de Facebook: http://facebook.com/cruceruoficial și vorbim acolo mai multe dacă este și vrei.