| GuraLumii a întrebat:

A vandut cineva de curand o casa sau un apartament si a colaborat cu o agentie imobiliara serioasa, pe care poate sa o recomande?

Răspuns Câştigător
| ghidcumparator a răspuns:

Am cunoscut mai multi agenti pentru Bucuresti si Cluj, am colaborat foarte bine cu o agentie RE/MAX 5 Star.
M-au scutit de mult timp irosit, am vizionat la ei la firma toate proprietatile care ma intereseau pe mine la acel moment la ei la firma, asta pentru ca au prezentate proprietatile filmate si dunt foarte profesionali.
Intrati la ei pe site:www.romaniaresidence.com
Dupa ce am vazut trei proprietati mi-am dat seama ce vreau sa cumpar ca sa ma incadrez la banii pe care ii aveam eu.
In plus mi-au recomandat sa mai astept pana prin aprilie sa vedem cum evolueaza preturile, nu s-au aruncat sa ma convinga cu orice pret sa cumpar imediat (asta era prin decembrie) ca ei sa-si incaseze comisionul si gata, chiar am simtit ca sunt de partea mea si le multumesc.
Si consider ca sunt un exemplu si pentru altii, mai ales in timpurile de azi cand totul se misca ca in nisipurile miscatoare.

1 răspuns:
| ionutza_8146 a răspuns:

Singura serioasasi pe care o pot recomanda este Mein Haus (Cluj).