| Paula13maria a întrebat:

Am 15 ani si ma descurc foarte bine in moda si as vrea sa ma angajez undeva si daca nu cer prea mult as prefera sa lucrez de acasa daca stiti unde as putea sa ma angajez va rog sa-mi ziceti si mie.
Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Edward244 a răspuns:

Intra pe MuncescAcasa.Ro sau. Com

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Ce inseamna ca te descurci foarte bine in moda? stii sa cosi, sa creezi haine? atunci fa-ti un atelier de croitorie acasa.

| unul1 a răspuns:

La 15 ani abia ai dreptul sa te angajezi cu acordul parintilor si ceri prea mult. Sunt experti in domeniul acesta care au terminat si facultati si nu-si gasesc locuri de munca. Daca esti capabila sa faci ceva fa un blog, dati cu parerea despre moda si incearca sa faci desene si sa le pui pe blog. Dar nu spera sa te angajeze cineva laughing

| Coopler a răspuns:

La gunoieri...