| AlexAnton001 a întrebat:

Buna! Urmeaza sa incep clasa a 12-a, iar eu incep sa imi fac planuri si pentru facultate. Daca o sa intru unde doresc eu la facultate, as vrea sa ma angajez. As prefera sa lucrez undeva la un birou, pe calculator. Nu suport stresul si efortul. Am uitat sa mentionez ca doresc sa intru la o facultate de informatica. Stiti cumva unde as putea sa ma angajez?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu, căci depinde de orașul unde vei face facultatea și de oportunitățile disponibile în acel an.

| AlexAnton001 explică (pentru sadrian46):

Adevarat. Multumesc pentru raspuns!

3 răspunsuri:
| Sistemulxxl a răspuns:

Te asteapta o groaza de firme IT. O sa stai cu ochii in calculator pana orbesti.

| AlexAnton001 explică:

Multumesc!