| chiranvlad a întrebat:

Am 17 ani si fac 18 in ianuarie si ma gandeam sa-mi gasesc un loc de munca in strainatate... Daca stie cineva unde m-as putea duce dar in mod sigur si nu prostii ma poate contacta pe id. meu de mess chiran_vlad sau imi poate trimite un e-mail pe chiran_vlad@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| McGog a răspuns:

Crede-ma ca nici in afara vb aia "nu fug cainii cu covrigi in coada" iti spun din propria experienta. Cauta mai bine sa pleci cu persoane cunoscute. si crede-ma ca la fortele de munca sti ce semnezi pentru munca in strainatate, daca nu iti convine salariul, nu mergi! Si inca ceva. Ferestete de anunturile puse de un anume Cretu Gelu. este un mare tzeparwinking

2 răspunsuri:
| McGog a răspuns:

Incearca sa lasi internetul afara din lumea muncii laughing)) Pe internet sau pe mes nu vei gasi niciodata ceva real si bun pentru tine. In cel mai rau caz vei ajunge prin straini, sechestrat sau nu stiu eu cum. Sfatul meu? Mergi la fortele de munca!

| chiranvlad explică (pentru McGog):

Si tata cu mama au mers acolo dar....salarii mici in zadar