| littleforest a întrebat:

Am 45 de ani si din motive de sanatate trebuie sa muncesc acasa. Ma descurc foarte bine cu calculatorul, cunosc engleza si italiana (nivel avansat). Ce ma sfatuiti sa fac ca sa castig bani?

3 răspunsuri:
| OnlineZ a răspuns:

In Romania ...hahaha! Mori de foame cu servici cu tot! Te duci la serrvici de dragul de a te ducelaughing

| costan a răspuns:

Exista posibilitatea de a castiga bani de acasa, vezi aici prin ce metode: http://bani-net-azi.ro/

| davu a răspuns:

Daca poti sa iti iei un atestat de traducator, poti face traduceri pentru acte. asata doar o ideehappy sau sa dai meditatii pentru copii.