| Bumtzi a întrebat:

Am auzit ca in America si Anglia pe 22 sau 23 noiembrie este ca un fel de sarbatoare, iar atunci toate preturile vor scadea foarte mult ( Unii chiar stau pana la 12 noaptea pentru ca intre 22 si 23 deja incep reduceriile ) Intreabrea mea este daca si la firme e la fel. Adica pe dell.com... Vreau sa-mi iau un laptop de acolo si vreau sa stiu daca se vor face reduceri pe 23 noiembrie si acolo... Multumesc, FUNDA happy!

Răspuns Câştigător
| AngelsPride a răspuns:

Se numeste Black friday si da cel mai probabil toti vor face " mari " reduceri in sensul ca o sa scada din adaosul comercial sa ti se para tie ca fac reduceri cand ei de fapt vor fi acoperit oricum costurile de productie plus profitul lor de shawarma...incearca pe alien software( cele mai performante sisteme gaming din lume) sau Intel pentru uz casnic ( in principiu ia-ti ceva defirma ca e garantat mai bun decat athlon semptron etc...) funda tongue

| Bumtzi explică (pentru AngelsPride):

Si de la dell.com e de firma din cate stiu...

1 răspuns: