| Bumtzi a întrebat:

Am auzit ca in America si Anglia pe 22 sau 23 noiembrie este ca un fel de sarbatoare, iar atunci toate preturile vor scadea foarte mult ( Unii chiar stau pana la 12 noaptea pentru ca intre 22 si 23 deja incep reduceriile ) Intreabrea mea este daca si la firme e la fel. Adica pe dell.com... Vreau sa-mi iau un laptop de acolo si vreau sa stiu daca se vor face reduceri pe 23 noiembrie si acolo... Multumesc, FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Se numeste Black Friday, adica vinerea neagra, este si la noi, in ziua aceea se vand electronice si electrocasnice mai ieftin decat sunt in magazin de obicei. Este o chestie pe care o fac magazinele in general, chiar si cele online gen eMAG sau pcgarage de la noi, cel mai sigur da-le un mail si intreaba-i