| AlexandruDan1996 a întrebat:

Am auzit ca poti castiga cativa bani din completant formulare sau ceva de genu. Am cautat de nu am gasit nimic. Ma poate ajuta cineva? Da sa ma si ajute un pic ca asa dau si eu pe google si...

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Stiam doar de un site serios de genul acesta, dar era adresat doar persoanelor din SUA. In rest mai mult prostii, iti pierzi timpul aiurea, nu castigi nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| claudia74 a răspuns:

Incearca asta www.munca-acasa.ws

| istratep a răspuns:

Am cautat si eu dar nu am gasit nimic si acum incerc pe http://www.clixsense.com/? r=3749776&p=View_Ads,poti sa incerci