| Alexutzz_Alex_1994 a întrebat:

Am auzit ca se castiga foarte bine in domeniul agriculturii,si m-am gandit sa infiintez o recolta de fructe goji.
Am cautat pe net si am gasit ca poate sa imi dea statul,sau ceva de genu,fonduri europene.
Intrebarea mea este:Banii trebuie sa ii dau inapoi, nu?
Si unde pot sa vand fructele goji?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AngelOfD3ath a răspuns:

Sunt fonduri pentru tineri care iti oferă 25.000 pentru afacerea ta care nu trebuie sa ii dai inapoi dar e foarte greu sa primesti bani findcă trebuie să ai un proiect ceva.
Asa a facut un vecin de al meu ca să poată să deschidă o mica fermă
Ca să le vinzi poti incerca, spre exemplu, la S.C VEGIS sau la E natural (http://enatural.ro/). Mai puteti lua legatura cu Radix, una dintre cele mai mari firme de distributie a produselor naturiste din tara (www.radixplant.ro) sau cu Solaris.
Sunt foarte multe magazine cu produse bio, produse naturiste in toata tara carora le puteti face oferta.