| KLLO a întrebat:

Am avut un bilet castigator la pariuri cel putin asa credeam eu, acum ceva timp, si m-am dus sa iau banii la casa de pariuri dar nu am i-am primit deoarece cica Barcelona desi a castigat meciul respectiv la final, a fost condusa pana in a 2 a repriza cu 3 zero si a intors rezultatul si mi-au spus ca nu e castigator desi eu am pus 1 final ce panarama de regula mai e si asta vi s-a intamplat vreodata?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fă le plîngere la Opc, ălora de la pariuri, poate le trîntește vreo amendă de le ustură la buzunare, hoții.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Normal ca tu ai dreptate dar de cand exista lumea mereu au fost magarii la pariuri sau la orice joc de noroc!
Acum pune-ti intrebarea mai merita sa faci pariuri sau orice jocuri de noroc?
Eu am ajuns la concluzia asta demult, nici n-as putea numara anii de cand nu ma mai complic cu jocurile de noroc...
Sunt niste bani aruncati!
Multi spun ca cine nu risca nu castiga dar eu sunt pe ideea : ce-i in mana nu-i minciuna! big grin
Asta-i parerea mea, Bafta!

| DtHiro a răspuns:

E posibil sa fi pus la pauza sau tu sa fi crezut ca ai pus la final sau nu ai verificat biletul cand l.ai luat, e imposibil sa nu iti dea banii daca ai castigat

| Mimicu125 a răspuns:

Am jucat si eu la pariuri, o porcărie!