| Denis_Dragusin_1996 a întrebat:

Astazi am fost sa la o casa de pariuri. Aveam de luat 1120 lei pe un bilet. Casiera, mi-a dat doar 1020 lei ( cu100 lei mai putin), nu i-am numarat in casa de pariuri. i-am numarat acasa. cand m-am intors mi-a spus ca nu e adevarat ca mi-a dat toti banii. dar nu sunt nebun... stiu ce am vazut. ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si tu esti vinovat, trebuia sa-i numeri in fata ei. Acum n-ai ce face, va fi cuvantul tau impotriva cuvantului ei si "in dubio pro reo".

| johnnny123 a răspuns:

Absolut nimic...
Dacă nu i-ai numărat la casă nu mai poți să dovedești că ți-a dat cu 100 de lei mai puțin.

| cristimihailov a răspuns:

Doar sa te oftici si sa fii mai atent data viitoare. Altceva nu ai ce face din pacate.

| Ajutorlanevoie a răspuns:

Pai trebuia sa i numeri in fata ei