| GulDan a întrebat:

Am citit undeva:"fa bani din talentu tau"
Am si eu un talent:desenatul..Cate metode de facut bani din desene sunt? in special pe pc!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Una singura: sa vinzi ceea ce desenezi.

Răspuns utilizator avertizat
| lascuiulian92 a răspuns:

Pictatul pe pereti in diferite institutii(gradinite spre ex.), graphic designer.

| Lipsa47 a răspuns:

Pai ai putea incepe sa cauti sa-ti faci reclama, poti fi angajat ca designer de vestimentatie, designer intr-o firma importanta de ce nu sa faci schite pentru masini cum ar fi Bmw, Opel,., sau faci ceea ce te face sa te simti liber desened portrete sau desen artistic si sa le vinzi iar mai tarziu sa evoluezi in pictura, arhitectura la fel, de exemplu eu nu cred in talent doar in pasiune si in foarte multa munca si dorinta, eu m-am apucat de tatuaje, picturi prin diverse apartamente si din graffiti se castiga foarte bine. Pace!