| GulDan a întrebat:

Am citit undeva:"fa bani din talentu tau"

Am si eu un talent:desenatul..Cate metode de facut bani din desene sunt? pe pc sau foae.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

În primul rând, grafică. Pentru web, jocuri, reclame...
Apoi, pentru reviste sau cărți.
Dacă ai fi venit între 9 și 11 mai la Comic Con 2014 în București la Romexpo, ai fi văzut cu ochii tăi o bună parte dintre metodele astea. Dar o să fie și la anul. happy
Plus o bună parte de timp poți să fii freelancer, mai ales cu acest talent. Sunt sait'uri specializate care te promovează în acest sens.

| Beregoi_Diana_2000 a răspuns:

Stind in parc, poti sa le propui trecatorilor sa-i pictezi pe foaie, apoi poti sa faci incet cu incetul bani din talentul tau