| GulDan a întrebat:

Poti face bani din desene? daca da cate metode sunt?

Cine face asta asi dori sa vorbim sa-mi vedeti si mie desenele pentru o parere.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se.castiga.tone.de.bani,numai.pentru.o.reclama.la.un.anime.se.castiga.25.000.de.euro.Metode,stiu.doar.doua.Desenator.animeuri(visul.meu.de-o.viata,iubesc.sa.desenez)si.disagner.vestimentar.Trimite-mi.un.link.sa-ti.vad.desenele,k.m-ai.facut.curios.happy

| BlackRaven45 a răspuns:

Sigur că poţi face bani. Dacă devi creator manga sau anime presupun că ai câştiga destul de mulţi bani. Să şti că m-ai făcut curioasă în legătură cu desenele tale. Vreau să le văd! big grin

| GulDan explică (pentru BlackRaven45):

Da-mi pe privat id mess, skype sau ce utilizezihappy

| BlackRaven45 a răspuns (pentru GulDan):

Înţeles boss! B|

Răspuns utilizator avertizat
| FuwaFuwa a răspuns:

Pai sunt diferite concursuri in care faci o manga one shot si primesti bani daca, castigi big grin Cauta pe net big grin