| anonim_4396 a întrebat:

Am comandat de pe okazii un laser si am vorbit cu cumparatorul sa il schimb.Mi-a zis ca prin posta romana este 2-3 lei dar eu stiu ca mai plateam la trasportul prin posta cate 10 lei.Este pentru prima data cand trimit un colet prin posta, trebuie sa impachetez coletul de acasa sau au cei de la posta cutii? Ce trebuie sa scriu pe cutie? Trebuie sa trag la imprimanta sau trebuie sa scriu cu marker-ul? Ce trebuie sa zic la femeia de la ghiseu?
Funda.

Răspuns Câştigător
| irina_7302 a răspuns:

Trebuie sa faci tu pachetul sa scrii pe cutie adresa platesti o taxa depinde cat mai este acum daca poti trage la imprimanta cred ca ar fi si mai bine sa fi mai sigur ar trebui sa te duci la posta si sa intrebi cum ai putea face sa trimiti un colet. Sper ca ti-am fost de ajutor succeswinking