| onuticuta200312 a întrebat:

Am acasa tot felul de carti,culegeri din anii trecuti de scoala in stare foarte buna,foarte multe maruntisuri(jurnale nescrise, bibelouri dragute pe care nu am unde sa le pun) si as vrea sa le vand pe site-uri cum ar fi OLX.ro sau OKAZII.In aceasta perioada strang bani pentru vreau sa-mi cumpar o tableta si cadouri familiei de craciun! Dar in privinta vanzarii acestor lucruri,trebuie sa merg la posta si sa trimit obiectul respectiv la adresa pe care mi-o da cumparatorul dar cum imi primesc banii pentru produs? Daca trimit coletul prin Posta romana trebuie sa merg eu acolo sa-mi iau banii dupa cateva zile? Daca trimit prin Posta Romana trebuie sa impachetez eu obiectele? Va rog, explicati-mi si mie!

1 răspuns:
| SatanicBear a răspuns:

Gasesti informatiile de care ai nevoie la ei pe site, in josul paginii. Au si sectiune de contact, le poti trimite un e-mail in care iti vor raspunde la toate nedumeririle. happy