| Negru_Mihai_1997 a întrebat:

Am cumparat boxeri de la tommy hilfinger din Bucuresti(baneasa shopping center) si nu sunt multumit de ei(sunt mai largi) si vreau sa stiu daca e posibil sa ma duc inapoi sa ii schimb(voi banii inapoi ca apoi sa cumpar o alta pereche)? Va rog, astept un raspuns cat mai rapid.Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| MotanAndrei a răspuns:

Nu stiu daca mai poti schimba, da din cate stiu, lenjeria intima niciodata nu se schimba. Iar in alta ordine de idei, daca s-ar putea schimba, de la cumparare, maxim in 24 de ore trebuie sa te duci cu ei sai schimbi. Sau daca nu, ii pastrezi pana mai cresti, si-ti vin potriviti.

5 răspunsuri:
| MotanAndrei a răspuns:

Orice lenjerie intima, cumparata de oriunde, si ai probato si nu esti multumit, fii sigur ca nu ti se schimba. Ca ai purtato!

| Negru_Mihai_1997 explică (pentru MotanAndrei):

Tocmai asta-i faza, ca nu am purtat-o.Am scos perechile din cutie si am vazut ca erau mai largi.Nu le-am purtat.Am si bonul si cutia in care erau si chiar si punga...

| Negru_Mihai_1997 explică (pentru MotanAndrei):

Tocmai asta-i faza, ca nu am purtat lenjeria intima, doar am desfacut cutia si am observat ca sunt prea largi.I-am bagat inapoi in cutie si acum tot acolo sunt, alaturi de bonul pe care l-am primit cand i-am cumparat si chiar si de punga in care i-am cumparat big grin

| Negru_Mihai_1997 explică (pentru MotanAndrei):

Ow...mersi.Cam nasol ca au trecut deja 24 de ore #_#'. Totusi o sa incerc sa ma duc sa vad daca ii pot schimba sau daca imi primesc banii inapoi.

| MotanAndrei a răspuns (pentru Negru_Mihai_1997):

Ok, bafta!

| MotanAndrei a răspuns (pentru Negru_Mihai_1997):

Nu stiu daca mai poti schimba, da din cate stiu, lenjeria intima niciodata nu se schimba. Iar in alta ordine de idei, daca s-ar putea schimba, de la cumparare, maxim in 24 de ore trebuie sa te duci cu ei sai schimbi. Sau daca nu, ii pastrezi pana mai cresti, si-ti vin potriviti.